Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Energiafogyasztás | 49 kWh/100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 48 Liter / ciklus |
| Mosás közbeni zajszínt | 51 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 72 dB |
| Méretek: | 85 cm x 60 cm x 55 cm |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 55 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
