Leírás
Műszaki jellemzők:
Pamut töltet mennyisége (mosás): 9 kg
Terméktípus: mosógép
terhelés: homlokrakodó
tervezés: Álló egység
A centrifugálási ciklusok hangereje: 72 dB(A)
Mesterséges intelligencia: Alapvető mesterséges intelligencia
Programok:
Programok száma: 22
Programok:
Eco 40-60, 15 perces gyorsmosás, Active Wear, Babaruházat, XXL mosás, Felhős nap, Pamut, Színes, Könnyen kezelhető, Farmer, Leeresztés és centrifugálás, Dobtisztítás, Higiénikus gőzölés, Intenzív hideg mosás, Kültéri, Öblítés és centrifugálás, Ingek, Csendes mosás, Kímélő, Törölközők, Gyapjú
Hideg mosás: Igen
Gőz funkció: Igen
Hőmérséklet-tartomány: 90-60-40-30-20-hideg
Centrifugálási sebesség opciók: 1400-1200-1000-800-400-nincs centrifugálás
Centrifugálásmentes funkció: Igen
felszerelés:
Különleges jellemzők: AI vezérlés, „kalibrációs átirányító” opció, ecoBubble technológia, digitális inverter motor
Gyerekzár: Igen
Alkalmazással vezérelhető: Igen
Általános jellemzők:
Méretek (Sz/M/Mé): 600 mm × 850 mm × 635 mm
Kompatibilis platformok: Samsung SmartThings
Szín (a gyártó szerint): Fehér
Magasság: 850 mm
Szélesség: 600 mm
mélység: 635 mm
Súly (a gyártó szerint): 67 kg
Súly: 67 kg
Szállítási terjedelem: mosógép
Gyártó modellszáma: WW90T534AAWCS2
Energiafogyasztási adatok (EU 2017/1369):
Energiahatékonysági osztály (EU 2017/1369): A
EU Energiahatékonysági Skála (EU 2017/1369): AG
Modellazonosító: WW90T534AAWC
Pamut töltet mennyisége (mosás): 9 kg
Energiahatékonysági Mosási Mutató (EEIW): 46,7
Mosási hatékonysági index: 1031
Öblítőhatás (g/kg): 5
Energiafogyasztás kWh-ban ciklusonként az eco 40-60 programban: 0,444 kWh
Vízfogyasztás literben ciklusonként az eco 40-60 programban: 50 liter
Centrifugálási sebesség (névleges kapacitás): 1400 fordulat/perc
Centrifugálási sebesség (a névleges kapacitás felénél): 1400 fordulat/perc
Centrifugálási sebesség (a névleges kapacitás negyede): 1400 fordulat/perc
Centrifugálási hatékonysági osztály (EU 2017/1369): B.
Program időtartama h:percben (névleges kapacitás): 3:48
Program időtartama h:percben (a névleges kapacitás fele): 2:54
Program időtartama h:percben (a névleges kapacitás negyede): 2:44
Típus (tervezés): szabadon álló
A centrifugálási ciklusok hangereje: 72 dB(A)
Levegőben terjedő zajkibocsátási osztály centrifugálási ciklusonként (EU 2017/1369): A
Kikapcsolt állapot (W): 0,50 watt
Időkijelző (W) (ha alkalmazható): 4,00 watt
hálózatba kapcsolt készenléti üzemmód (W) (ha alkalmazható): 2,00 watt
Frissítési szabályzat:
Modellév: 2024
Valós idejű adatgenerálás: Igen
Adattárolás: Igen
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Energiafogyasztás | 44 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 50 Liter / ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 72 dB |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 63,5 cm |
