Leírás
Termékinformáció:
Kapacitás: 9 kg,
Max. centrifugálási sebesség: 1400 fordulat/perc,
Kijelző: Fekete kijelző,
Szín: Váz/Ajtó fehér/fehér
Energiacímke az (EU) 2019/2014 rendelet szerint
Termékinformáció WW90T4543TE/EC
Hatékonysági osztály A-tól (legmagasabb hatékonyság) G-ig (legalacsonyabb hatékonyság)
Energiahatékonysági osztály D
Maximális töltetkapacitás 9 kg
Súlyozott energiafogyasztás „Eco 40-60” 76 kWh/100 üzemciklus
Súlyozott vízfogyasztás „Eco 40-60” 50 liter/üzemciklus
Az „Eco 40-60” program időtartama 3:48 h
Centrifugálási hatékonysági osztály B
Zajkibocsátási osztály A
Zajkibocsátás a centrifugálási ciklus alatt 72 dB(A) re 1 pW
Méretek + Súlyok
Méretek (Sz x Ma x Mé) 600 x 850 x 550 mm
Nettó tömeg 67 kg
Víznyomás 50-800 kPa
Elektromos csatlakozás:
Feszültség 220-240 V,
Energiafogyasztás 1900-2300 W
, Frekvencia/Biztosíték 50 Hz/10 A
Különleges funkciók
AddWash™ Igen
Dobtisztítás Igen
Szenzoralapú töltetszabályozás Igen
SmartCheck – Problémamegoldás alkalmazáson keresztül Igen
Care dob Diamond
Hygiene gőzprogram Igen
Programok és opciók
Programok száma 12
Eco 40-60/Pamut/Színes/Vegyes anyagok/Könnyen kezelhető Igen/Igen/Igen/Igen/Igen
Gyapjú+Kímélő/XXL mosás/Higiéniai gőzprogram/Gyorsmosás Igen/Igen/Igen/Igen
Dobtisztítás/Öblítés és centrifugálás/Vízleeresztés és centrifugálás Igen/Igen/Igen/Igen
Előmosás/Intenzív opció/Öblítés+/Nincs centrifugálás Igen/Igen/Igen/Igen
Öblítőstop/Saját programok/SmartCheck Igen/Igen/Igen
Hátralévő idő kijelzése/Hangjelzés kikapcsolása/Befejezési idő előválasztása Igen/Igen/Igen
Beállítások:
Hőmérsékletválasztás 90-60-40-20 - Hideg mosás;
Centrifugálási sebességválasztás 1400-800-400 - Nincs centrifugálás - Öblítőstop
Biztonság
Gyermekbiztonság/Túlfeszültségvédelem Igen/Igen
Teljes vízállóság (Aquastop tömlő és alsó tálcaérzékelő) Igen
Egyéb információk:
Dobtérfogat 61 l,
a betöltőnyílás átmérője 311 mm,
maximális teljes mélység zárt ajtóval 635 mm,
teljes mélység 90°-ban nyitott ajtóval 1072 mm
| Termékjellemzők | Érték |
|---|---|
| Szállítási súly: | 70,00 kg |
| Tétel súlya: |
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Energiafogyasztás | 76 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 50 Liter / ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 72 dB |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 55 cm |
