Leírás
Leírás:
"A" energiahatékonysági osztály
Takaríts meg energiát, mégis hatékonyan mosva a ruhákat! Az új európai energiacímke szerint a legmagasabb, "A" osztályú energiahatékonysági besorolással rendelkezik. Fejlett technológiái intelligensen fokozzák a mosási teljesítményt, miközben csökkentik az energiafogyasztást a funkcionalitás feláldozása nélkül.
Higiénikus gőz
Ápold ruháidat mélyreható és higiénikus gőzöléssel! A higiénikus gőz a dob alsó részéből gőzt enged ki, amely inaktiválja a háziporatkákból származó allergéneket.
Higiénikusan tiszta: dobtisztítás
Tartsd a mosógéped belsejét higiénikusan tisztán és frissen! A Dobtisztítás funkció eltávolítja a mosószer-maradványokat és a szennyeződéseket a dob belsejéből az áztatás, a pulzáló és a nagy sebességű centrifugálás kombinációjával. Emellett értesít, ha tisztításra van szükség.
Digitális inverter technológia
A Digitális inverter technológia erős mágneseket használ a csendes és erőteljes teljesítmény érdekében, de kevesebb energiát fogyaszt mint egy univerzális motor.
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 9 kg |
| Energiafogyasztás | 49 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 50 Liter / ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 76 dB |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 50,5 cm |
