Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 7 kg |
| Energiafogyasztás | 153 kWh / év |
| Vízfogyasztás | 7400 Liter / év |
| Mosás közbeni zajszínt | 62 dB |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 79 dB |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 55 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
