Leírás
Műszaki jellemzők:
Pamut töltet mennyisége (mosás): 11 kg
Terméktípus: Elöltöltős mosógép
terhelés: homlokrakodó
tervezés: Álló egység
Mesterséges intelligencia: Alapvető mesterséges intelligencia
Programok:
Programok száma: 22
Programok: Eco 40-60, Szupergyors, 15 perces gyorsmosás, Active Wear, Intenzív, XXL mosás, Felhős nap, Pamut, Színes, Kímélő, Farmer, Leeresztés/Centrifugálás, Dobtisztítás+, Higiénikus gőz, Intenzív hideg, Kültéri, Öblítés és centrifugálás, Ingek, Csendes mosás, Könnyű kezelhetőség, Törölközők, Gyapjú
felszerelés:
Különleges jellemzők: ecobubble™ technológia, foltintenzív tisztítás, gyerekzár, Drum Clean+, maximális centrifugálási sebesség 1400 fordulat/perc, StayClean mosószeradagoló
lőrés: ólomüveg ablakok
Ajtónyitás típusa: Fogantyú
Gyerekzár: Igen
Wi-Fi: Igen
Biztonsági jellemzők: Gyerekzár
Allergiában szenvedők számára alkalmas: Igen
Kijelző/Vezérlés:
Kijelző: Igen
Általános jellemzők:
Méretek (Sz/M/Mé): 600 mm × 850 mm × 600 mm
Okosotthon terület: Mosógépek
Kompatibilis platformok: Samsung SmartThings
A rendszer kompatibilis a rendszerrel: SmartThings alkalmazás
Szín (a gyártó szerint): Fehér
Magasság: 850 mm
Szélesség: 600 mm
mélység: 600 mm
Termékmélység nyitott ajtóval (90°): 630 mm
Súly (a gyártó szerint): 73 kg
Súly: 73 kg
Gyártó modellszáma: WW11BB704AGES2
Energiafogyasztási adatok (EU 2017/1369):
Energiahatékonysági osztály (EU 2017/1369): A
EU Energiahatékonysági Skála (EU 2017/1369):AG
Modellazonosító: WW11BB704AGE
Pamut töltet mennyisége (mosás): 11 kg
Energiahatékonysági Mosási Mutató (EEIW):52
Mosási hatékonysági index:1031
Energiafogyasztás kWh-ban ciklusonként az eco 40-60 programban:0,530 kWh
Vízfogyasztás literben ciklusonként az eco 40-60 programban:54 liter
A kezelt textíliák maximális hőmérséklete (névleges kapacitás):33 °C
A kezelt textíliákon belüli maximális hőmérséklet (a névleges kapacitás fele):27 °C
A kezelt textíliákon belüli maximális hőmérséklet (a névleges kapacitás negyede):22 °C
Maradék nedvesség (névleges kapacitás):53,9%
Centrifugálási sebesség (névleges kapacitás):1400 fordulat/perc
Centrifugálási sebesség (a névleges kapacitás felénél):1400 fordulat/perc
Centrifugálási sebesség (a névleges kapacitás negyede):1400 fordulat/perc
Centrifugálási hatékonysági osztály (EU 2017/1369):B.
Program időtartama h:percben (névleges kapacitás): 4:00
Program időtartama h:percben (a névleges kapacitás fele): 3:00
Program időtartama h:percben (a névleges kapacitás negyede): 2:50
Típus (tervezés): szabadon álló:
Levegőben terjedő zajkibocsátási osztály centrifugálási ciklusonként (EU 2017/1369): A
Kikapcsolt állapot (W): 0,50 watt
Időkijelző (W) (ha alkalmazható): 4,00 watt
hálózatba kapcsolt készenléti üzemmód (W) (ha alkalmazható): 2,00 watt
Frissítési szabályzat
Modellév: 2022
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fehér |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| centrifuga teljesítmény | 1400f/p |
| Kapacitás: | 11 kg |
| Energiafogyasztás | 48 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 54 liter/ciklus |
| Centrifugálás közbeni zajszínt | 72 dB |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 64 cm |
