Leírás
Leírás:
Merülj el a színek egymilliárd árnyalatában
Emeld az UHD élményedet egy új szintre a fejlett foszfor technológiánkkal. A Dynamic Crystal Color a színek élethű változatait jeleníti meg, így minden árnyalat finom részleteit is láthatod.
Nézd kedvenc tartalmaidat 4K minőségben!
Az erőteljes 4K felskálázás biztosítja, hogy a kedvenc tartalmaidat 4K felbontásban láthasd. /A megtekintési élmény a tartalom típusától és formátumától függően eltérhet. Előfordulhat, hogy a 4K felskálázás nem vonatkozik a PC kapcsolatra és a Játék módra./
Emeld új szintre a szórakozást a Samsung Tizen operációs rendszerével!
Hozz ki többet a tévéből a Samsung Tizen OS legújabb alkalmazásaival és szolgáltatásaival! A Daily+ használatával a napi tevékenységeidet kezelheted, a SmartThings alkalmazással pedig okoseszközeidet vezérelheted a tévédről.
Elegáns és vékony
A TV észbontóan karcsú kialakítása miatt, olyan tökéletesen illeszkedik a falhoz, mint még soha.
Láss minden színt úgy, ahogyan azt megalkották, erőteljes 4K-ban
A Crystal Processzor 4K lehetővé teszi, hogy a műsorok és filmek valódi színei ragyogjanak az erőteljes felskálázási technológiának köszönhetően, így akár 4K felbontásban is élvezheted a kedvenc tartalmaidat. /A megtekintési élmény a tartalom típusától és formátumától függően eltérhet. Előfordulhat, hogy a 4K felskálázás nem vonatkozik a PC kapcsolatra és a Játék módra./
Fokozott mélység és színek
A Kontrasztjavító dinamikusan állítja a képernyő kontrasztját, amely fokozott mélység- és színérzetet eredményez a tartalom nézésekor.
Jobb kontraszt gazdag sötétekkel és világos fényekkel
A High Dynamic Range növeli a jelenet legvilágosabb és legsötétebb részei közötti arányt, így a színek és a vizuális részletek hatalmas spektrumát élvezheted világos és sötét jelenetekben egyaránt.
Tapasztald meg a továbbfejlesztett képtisztaságot az egyenletes mozgásokkal
Tapasztald meg a tiszta képet a Motion Xcelerator segítségével, amely automatikusan megbecsüli és előre jelzi a képkockák közötti mozgást, hogy gördülékenyebbé tegye a képernyő mozgását. /A megtekintési élmény a tartalom típusától és formátumától függően eltérhet./
Gyorsabb, simább, alacsony bemeneti késleltetésű játékmenet
Az Automatikus alacsony késleltetési mód (ALLM) automatikusan beállítja a játékok optimális késleltetési beállításait, lehetővé téve a zökkenőmentes játékot és a parancsaidra adott reakciókat. /Az alacsony bemeneti késleltetést belső tesztelési körülmények alapján mérjük, és a játékbeállításoktól vagy a különleges körülményektől függően eltérhet./
A TV és a hangprojektor tökéletes harmóniája
A Q-Symphony egyedülálló módon lehetővé teszi a TV és a hangprojektor egyidejű működését a jobb térhangzás érdekében, anélkül, hogy le kellene némítanod a TV hangszóróit. /Ellenőrizd a Q-Symphony kompatibilitást a hangprojektor termékspecifikációinál. A hangprojektor külön vásárolható meg./
Object Tracking Sound Lite (OTS Lite) - Magával ragadó virtuális hang, amely követi az akciót
A 3D térhatású hangzás a virtuális felső csatornás hangszórókkal teljesen elmerít téged a hangélményben.
Élvezd a tartalomra optimalizált hangzást
Az Adaptív hang a hangszínkép intelligenciájával rendelkezik, amely valós idejű jelenetelemzés alapján tartalomtípusonként optimalizálja a hangot.
3D-s térkép nézet - A tévéd, mint az otthonod és az IoT eszközeid vezérlőközpontja
Kezeld jobban az otthonodat azáltal, hogy intuitív módon felügyeled és irányítod háztartási készülékeidet és IoT eszközeidet az otthonod 3D-s térképéről. Könnyen ellenőrizheted és értesülhetsz okoseszközeid állapotáról a TV képernyőjén keresztül!
Képernyő |
|
| TV típusa: | LED |
| Képátló (cm): | 189 cm |
| Képátló (inch): | 75 inch |
| Ívelt kijelző: | Nincs |
| Képarány: | 16:9 |
| HD felbontás: | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás: | 3840 x 2160 pixel |
| Képfrissítési frekvencia: | 50 Hz |
Tuner |
|
| DVB-T: | Van |
| DVB-T2: | Van |
| DVB-C: | Van |
| DVB-C2: | Nincs |
| DVB-S: | Van |
| DVB-S2: | Van |
| Elektronikus műsorújság (EPG): | Van |
| Teletext: | Van |
Hang |
|
| Hangteljesítmény: | 2x10W |
| Dolby Digital: | Van |
| DTS: | Nincs |
| SRS: | Nincs |
Funkciók |
|
| Hordozható TV: | Nem |
| HDMI-CEC támogatás: | Van |
| DLNA támogatás: | Van |
| PVR támogatás: | Nincs |
| Böngésző: | Van |
| Operációs rendszer: | Tizen |
| Csatlakozók: |
HDMI
USB csatlakozó Ethernet
Wi-Fi Optikai hang kimenet CI+ interfész |
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal): | 167.6 cm |
| Magasság (talppal): | 100.5 cm |
| Mélység (talppal): | 34 cm |
| Tömeg (talppal): | 32 kg |
| Energiafogyasztás bekapcsolva: | 137 W |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma: | 3 db |
| Scart bemenetek száma: | Nincs Scart |
| USB portok száma: | 2 db |
| VESA szabvány: | 400 x 400 mm |
Paraméterek
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel (4K; Ultra HD) |
| Hangteljesítmény | 2.0Ch (20W) |
| HDR | Van |
| HDR típusa | HDR10+ |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 190 cm (75") |
| Smart | Igen |
| Szélesség (talppal) | 167.6 cm |
| Magasság (talppal) | 100.5 cm |
| Mélység (talppal) | 34 cm |
