Paraméterek
| Hangteljesítmény | 2.0Ch (20W) |
| HDR | Van |
| HDR típusa | HDR10+ |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 109 cm (43") |
| Smart | Igen |
| Szélesség (talppal) | 96.5 cm |
| Magasság (talppal) | 59.9 cm |
| Mélység (talppal) | 20.5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
