Paraméterek
| Felbontás | 1366 x 768 pixel (HD Ready) |
| Hangteljesítmény | 2.0Ch (10W) |
| HDR | Van |
| HDR típusa | HDR10 |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 81 cm (32") |
| Smart | Igen |
| Szélesség (talppal) | 73.3 cm |
| Magasság (talppal) | 45.1 cm |
| Mélység (talppal) | 11.7 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
