Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Energiafogyasztás | 329 kWh / év |
| Fagyasztó kapacitás | 323 liter |
| Zajszint | 40 dB |
| Magasság: | 185,3 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 68,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
