Paraméterek
| Stílus | Amerikai |
| vízellátás | Vízhálózatra köthető |
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Energiafogyasztás | 226 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 409 liter |
| Fagyasztó kapacitás | 225 liter |
| Teljes kapacitás | 634 liter |
| Víz adagoló | Van |
| Zajszint | 33 dB |
| Magasság: | 178 cm |
| Szélesség: | 91,2 cm |
| Mélység | 72,4 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
