Paraméterek
| Stílus | Amerikai |
| Vízadagoló | Igen |
| vízellátás | Vízhálózatra köthető |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Fekete |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Energiafogyasztás | 345 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 417 liter |
| Belső fagyasztós | Nem |
| Fagyasztó kapacitás | 218 liter |
| Teljes kapacitás | 631 liter |
| Ajtórögzítés típusa | Nem átszerelhető |
| Víz adagoló | Van |
| Zajszint | 36 dB |
| Magasság: | 178 cm |
| Szélesség: | 91,2 cm |
| Mélység | 71,6 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
