Leírás
Takarékoskodj az energiával
SmartThings energiahatékony üzemmód mesterséges intelligenciával
Csökkentsd energiafelhasználásod az AI energiatakarékos üzemmóddal**. Ha a becsült villanyszámlád meghaladja az előre beállított célértéket, akkor a hűtő lehetőséget biztosít az energiatakarékos üzemmódra***. Optimalizálja a kompresszor fordulatszámát és a leolvasztási ciklusokat a használati szokásaid és a környezet alapján.
*A teszteredmények a gyárilag beállított hőmérséklet összehasonlításán alapulnak az AI energiatakarékos üzemmód használata és az AI energiatakarékos üzemmód használata nélkül. Az eredmények a használati körülményektől és mintáktól függően eltérhetnek. ** Elérhető Android és iOS eszközökön. Wi-Fi kapcsolat és Samsung-fiók szükséges. *** A SmartThings a takarékossági algoritmus aktiválása előtt értesítést jelenít meg mind a "Maximális mód", mind az "Egyéni mód" esetén. Folyamatos hatékonyság
Továbbfejlesztett, nagy hatékonyságú kompresszor
Tartsd egyenletesen hűvösen az élelmiszereket, és takaríts meg energiát. A nagy hatékonyságú digitális inverteres kompresszor továbbfejlesztett szerkezetének köszönhetően tehetetlensége 4,1x nagyobb, mint a jelenleg használt kompresszoroké*, így kevesebb energiát használ, különösen az állandó hőmérséklet fenntartása során. A kompresszorra pedig 20 év jótállás** vonatkozik.
* Belső tesztek alapján a hagyományos S3 Samsung kompresszorokkal összehasonlítva. ** A 20 éves jótállás a kompresszorra korlátozódik (világszerte elérhető, Észak-Amerika kivételével). Belül nagyobb – kívül ugyanakkora
SpaceMax technológia
Tárolj több élelmiszert a nagyon tágas, 635 literes* hűtőben. A SpaceMax technológia nagy hatásfokú, keskenyebb kialakítású hűtőfalakkal van szerelve, így nagyobb belső tárhely ellenére sem lóg ki a hűtőszekrény munkalap síkjából. Több tárolóhelyet is biztosít a külső méretek növelése vagy az energiahatékonyság veszélyeztetése nélkül.
* A kapacitás modellenként eltérő. Kapacitás
- Teljes bruttó űrtartalom (liter): 635 l
- Fagyasztó bruttó űrtartalom (liter): 218 l
- Hűtő bruttó űrtartalom (liter): 417 l
Hűtési funkció
- No Frost
- Power Cool - Gyors Hűtés funkció
- Power Freeze - Gyors fagyasztás funkció
- Hűtés típusa: Körkörös hűtés
Hűtőszekrény
- Polcok száma (Összes): 4 db
- Ajtórekeszek száma: 5 db
- Tojástartó
- Belső LED világítás: Felső LED
- Polc típus: Vékony mozgatható polc
- Polc anyaga: Edzett üveg
- Zöldség és gyümölcs fiókok száma: 2 db
Mélyhűtő
- Polcok száma (Összes): 4 db
- Polc anyaga: Edzett üveg
- Ajtórekeszek száma: 2 db
- Jégkészítő: Ajtóba szerelt jégkocka adagoló
- Belső LED világítás: Felső LED
- Fiókok száma: 2 db
Általános jellemzők
- Ajtó riasztó
- Hűtőközeg: R-600a
- Visszamelegedési idő: 6 óra
- Kompresszor: Digitális Inverter Kompresszor
Külső jellemzők
- Hőmérséklet vezérlés: Belső (ADA kijelző)
- Fogantyú: Süllyesztett
- Szín: Kifinomult inox
- Adagoló típusa: Külső jég- és vízadagoló
- Ajtó típus: Sík
Paraméterek
| Stílus | Amerikai |
| Vízadagoló | Igen |
| vízellátás | Belső tartály |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Szürke |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Energiafogyasztás | 345 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 417 liter |
| Belső fagyasztós | Nem |
| Fagyasztó kapacitás | 218 liter |
| Teljes kapacitás | 635 liter |
| Ajtórögzítés típusa | Nem átszerelhető |
| Víz adagoló | Van |
| Zajszint | 37 dB |
| Magasság: | 178 cm |
| Szélesség: | 91,2 cm |
| Mélység | 71,6 cm |
