Paraméterek
| Stílus | Francia |
| vízellátás | Vízhálózatra köthető |
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Energiafogyasztás | 351 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 402 liter |
| Fagyasztó kapacitás | 246 liter |
| Teljes kapacitás | 648 liter |
| Víz adagoló | Van |
| Zajszint | 35 dB |
| Magasság: | 185,3 cm |
| Szélesség: | 91,2 cm |
| Mélység | 68,2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
