Paraméterek
| Stílus | Francia |
| vízellátás | Vízhálózatra köthető |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Szürke |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Energiafogyasztás | 368 kWh/év |
| Hűtő kapcitás | 397 liter |
| Fagyasztó kapacitás | 250 liter |
| Teljes kapacitás | 647 liter |
| Különleges jellemzők | Metal Cooling, Triple Cooling, Beverage Center, Dual Auto Ice Maker, Precise Cooling |
| Víz adagoló | Van |
| Zajszint | 37 dB |
| Magasság: | 182,5 cm |
| Szélesség: | 90,8 cm |
| Mélység | 73,4 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
