Paraméterek
| Stílus | Francia |
| Vízadagoló | Nem |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Szín | Sötét szürke |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Energiafogyasztás | 298 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 329 liter |
| Fagyasztó kapacitás | 159 liter |
| Teljes kapacitás | 488 liter |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 41 dB |
| Magasság: | 179,3 cm |
| Szélesség: | 83,2 cm |
| Mélység | 74 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
