Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Energiafogyasztás | 300 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 340 liter |
| Fagyasztó kapacitás | 168 liter |
| Teljes kapacitás | 508 liter |
| Víz adagoló | Nincs |
| Zajszint | 35 dB |
| Magasság: | 192 cm |
| Szélesség: | 75,9 cm |
| Mélység | 71,1 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
