Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Energiafogyasztás | 264 kWh / év |
| Hűtő kapcitás | 272 liter |
| Fagyasztó kapacitás | 114 liter |
| Teljes kapacitás | 386 liter |
| Víz adagoló | Van |
| Zajszint | 35 dB |
| Magasság: | 203 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 65,8 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
