Leírás
Leírás:
A lehető legjobb minőségre javítja fel a felbontást
Soha ne maradj le egy pillanatról sem - a Quantum Matrix Pro technológia a legnagyobb sűrűségben tartalmaz mini LED-eket, amelyek minden apró részletet megmutatnak. A mély feketék és élénk kiemelések révén mindent drámai kontrasztossággal láthatsz.
Magával ragadó Dolby Atmos hangzás a felső csatornás hangszórók segítségével
A Dolby Atmos technológia által a hang teljesen körbevesz téged, ezáltal pedig kivételes hangélményben lehet részed. A tévé nyolc beépített hangszórójával valósághű és többdimenziós hangzás benyomását kelti.
A Smart Hub felhasználói felülettel rendelkező eszközökön - beleértve az okostévéket is - hirdetések és ajánlások jelennek meg a felhasználók számára, amelyek segítik őket a tartalmak, alkalmazások és márkák felfedezésében. Ezek a hirdetések alkalmazáscsempék (ún. Ad Tile) vagy bannerek formájában, illetve egyes Samsung alkalmazásokon belül jelenhetnek meg.
A felhasználó a Privacy Choice alkalmazáson keresztül bármikor egyszerűen kikapcsolhatja az érdeklődésalapú hirdetések fogadását; ezzel együtt általános jellegű hirdetések továbbra is megjelenhetnek. A hirdetések elérhetősége, a hirdetési formátum és a hirdetési kampányok régiónként, modellenként és modellévenként változhatnak.
Képernyő |
|
| TV típusa: | QLED |
| Képátló (cm): | 215 cm |
| Képátló (inch): | 85 inch |
| Ívelt kijelző: | Nincs |
| Képarány: | 16:9 |
| HD felbontás: | Ultra HD (8K TV) |
| Felbontás: | 7680 x 4320 pixel |
| Képfrissítési frekvencia: | 100 Hz |
Tuner |
|
| DVB-T: | Van |
| DVB-T2: | Van |
| DVB-C: | Van |
| DVB-C2: | Nincs |
| DVB-S: | Van |
| DVB-S2: | Van |
| Elektronikus műsorújság (EPG): | Van |
| Teletext: | Van |
Hang |
|
| Hangteljesítmény: | 2x35W |
| Dolby Digital: | Van |
| DTS: | Nincs |
| SRS: | Nincs |
Funkciók |
|
| Hordozható TV: | Nem |
| HDMI-CEC támogatás: | Van |
| DLNA támogatás: | Van |
| Böngésző: | Van |
| Operációs rendszer: | Tizen |
| Csatlakozók: |
HDMI
USB csatlakozó Ethernet
Wi-Fi Bluetooth Optikai hang kimenet CI+ interfész |
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal): | 189.3 cm |
| Magasság (talppal): | 115.3 cm |
| Mélység (talppal): | 30.3 cm |
| Tömeg (talppal): | 57.7 kg |
| Energiaosztály - SDR (A-G): | G |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma: | 4 db |
| Scart bemenetek száma: | Nincs Scart |
| USB portok száma: | 3 db |
| VESA szabvány: | 600 x 400 mm |
Paraméterek
| Felbontás | 7680 x 4320 pixel (8K; Ultra HD) |
| Hangteljesítmény | 4.2.2Ch (70W) ( OTS+, Q-Symphony) |
| HDR | Van |
| HDR típusa | Quantum HDR (HDR 10+) |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | Neo QLED |
| Méret: | 216 cm (85") |
| Smart | Igen |
| Magasság: | 115,3 cm |
| Szélesség: | 189,3 cm |
| Mélység | 30,3 cm |
