Paraméterek
| Hangteljesítmény | 2.2Ch (40W) |
| HDR | Van |
| HDR típusa | HDR10+ |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | QLED |
| Méret: | 216 cm (85") |
| Smart | Igen |
| Magasság | 114,3 cm |
| Szélesség | 189,2 cm |
| Mélység | 32,6 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
