Paraméterek
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel (4K; Ultra HD) |
| Hangteljesítmény | 2.0Ch (20W) |
| HDR | Van |
| HDR típusa | HDR10+ |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | QLED |
| Méret: | 190 cm (75") |
| Smart | Igen |
| Magasság: | 100,5 cm |
| Szélesség: | 167,6 cm |
| Mélység | 34 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
