Paraméterek
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel (4K; Ultra HD) |
| Hangteljesítmény | 2.2Ch (40W) |
| HDR | Van |
| HDR típusa | Quantum HDR |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | Neo QLED |
| Méret: | 190 cm (75") |
| Smart | Igen |
| Magasság: | 101,8 cm |
| Szélesség: | 167 cm |
| Mélység | 31,3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
