Paraméterek
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel (4K; Ultra HD) |
| Hangteljesítmény | 4.2.2Ch (70W) ( OTS+, Q-Symphony) |
| HDR | Van |
| HDR típusa | HDR10+ |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | Neo QLED |
| Méret: | 164 cm (65") |
| Smart | Igen |
| Szélesség (talppal) | 144.4 cm |
| Magasság (talppal) | 89 cm |
| Mélység (talppal) | 27 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
