Leírás
Képernyő |
|
| TV típusa: | QLED |
| Képátló (cm): | 138 cm |
| Képátló (inch): | 55 inch |
| Ívelt kijelző: | Nincs |
| Képarány: | 16:9 |
| HD felbontás: | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás: | 3840 x 2160 pixel |
| Képfrissítési frekvencia: | 50 Hz |
Tuner |
|
| DVB-T: | Van |
| DVB-T2: | Van |
| DVB-C: | Van |
| DVB-C2: | Nincs |
| DVB-S: | Van |
| DVB-S2: | Van |
| Elektronikus műsorújság (EPG): | Van |
| Teletext: | Van |
Hang |
|
| Hangteljesítmény: | 2X10W |
| Dolby Digital: | Van |
| DTS: | Nincs |
| SRS: | Nincs |
Funkciók |
|
| Hordozható TV: | Nem |
| HDMI-CEC támogatás: | Van |
| DLNA támogatás: | Van |
| Böngésző: | Van |
| Operációs rendszer: | Tizen |
| Csatlakozók: |
HDMI
USB csatlakozó Ethernet
Wi-Fi Bluetooth Optikai hang kimenet CI+ interfész |
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal): | 123.2 cm |
| Magasság (talppal): | 74.5 cm |
| Mélység (talppal): | 22.4 cm |
| Tömeg (talppal): | 15.8 kg |
| Energiafogyasztás bekapcsolva: | 63 W |
| Energiaosztály - SDR (A-G): | E |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma: | 3 db |
| Scart bemenetek száma: | Nincs Scart |
| USB portok száma: | 2 db |
| VESA szabvány: | 200 x 200 mm |
Paraméterek
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel (4K; Ultra HD) |
| Hangteljesítmény | 2.0Ch (20W) |
| HDR | Van |
| HDR típusa | HDR10+ |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | QLED |
| Méret: | 139 cm (55") |
| Smart | Igen |
| Szélesség (talppal) | 123.2 cm |
| Magasság (talppal) | 74.5 cm |
| Mélység (talppal) | 22.4 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
