Leírás
Leírás:
Szívesen élveznéd otthon a filmeket olyan minőségben, mint a moziban?
Akkor nagyszerű választás lehet számodra ez a Samsung Samsung Neo QLED TV.
Élvezd a nagyszerű vizuális élményt, hála a fejlett QLED technológiának és HDR10, HDR10+ és HLG szabvány támogatásnak.
Biztos nagy öröm lesz számodra a rengeteg film és sorozat az olyan közkedvelt szolgáltatóktól, mint a YouTube, NETFLIX vagy a Voyo.
A gyors jelenetek szerelmeseit is lenyűgözi 144Hz képfrissítési frekvenciája.
Gamer mód, VRR (Variable Refresh Rate), AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium és Ideal for PlayStation 5 elégíti ki minden igényes játékos igényét.
Ez a Samsung Smart TV a modern Tizen operációs rendszert használja, és megjelenését egy egészen elegáns dizájn egészíti ki.
Lenyűgözően éles kép
Élvezd a részletgazdag 4K Ultra HD felbontást.
Ez a Samsung TV lehetővé teszi a rendkívül éles képi megjelenítést, köszönhetően annak, hogy nagy számban helyeztek el pixeleket a képernyő egész területén.
A 4K címke jelentése, hogy négyszer annyi pixellel van ellátva, mint a sima Full HD képernyő.
A kép 3840 × 2160 felbontással rendelkezik, amely rendkívüli élességet garantál.
A Mini LED technológia, a jobb fényerő és kontraszt érdekében, több száz vagy akár több ezer zónára oszlik.
A sötét helyeken a helyi fényerő-szabályozás funkció vezérli a háttérvilágítást.
A local diming természetesen mérsékli a fényerőt, hogy nem befolyásolja negatívan a kép világos részeit.
Lélegzetelállító látvány egymilliárd színnel – ez a Neo QLED
Ha valósághű, hihetetlenül dinamikus látványt keresel, amely magával ragad, a Samsung Premium Neo QLED TV a megfelelő választás.
A Quantum Matrix technológiát innovatív Mini LED háttérvilágítással kombinálja, amely képes az úgynevezett helyi fényerő-szabályozásra.
Ennek köszönhetően a képnek csak egy bizonyos része lesz világos, és a sötét területek teljesen elhalványíthatók vagy teljesen kikapcsolhatók.
Ennek értelmében a fekete valóban fekete lesz, és a kép dinamikája egy teljesen új dimenziót ér el.
Kompatibilis a különféle HDR formátumokkal
Ez a TV támogatja a High Dynamic Range (HDR) technológiát, amely lehetővé teszi a részletek jobb megjelenítését a jelenet sötét és világos részein egyszerre.
Olyan technológiát támogat, mint HDR10, HDR10+ és HLG. A kép fényerejét a HDR10 úgy állítja be, hogy az alkalmazkodjon az aktuális jelenethez.
A HDR10+ azt jelenti, hogy a kép fényereje dinamikusan változik, az aktuális képkocka alapján.
Válj profi játékossá ezzel a lenyűgöző Samsung televízióval
A beépített játékos funkcióval megelőzheted a konkurens játékosokat, miközben előnyökre teszel szert.
A játékokban elengedhetetlen a jó grafika, gyors reakció és a rövid válaszidő.
A remek gamer mód, VRR (Variable Refresh Rate), AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium és ideal for PlayStation 5 funkcióval biztosan nagy élmény lesz a játék.
A VRR technológia lehetővé teszi a játékok gyönyörű és sima futását, akadozás nélkül, emellett a gyors frissítési frekvencia nagyon rövid válaszidőt garantál.
Ez a nagyszerű Samsung TV rendkívül hatékony monitorként működik, amely kielégíti még a legigényesebb gamerek igényeit is.
Képernyő |
|
| TV típusa: | QLED |
| Képátló (cm): | 127 cm |
| Képátló (inch): | 50 inch |
| Ívelt kijelző: | Nincs |
| Képarány: | 16:9 |
| HD felbontás: | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás: | 3840 x 2160 pixel |
| Betekintési szög: | 178 ° |
| Képfrissítési frekvencia: | 100 Hz |
Tuner |
|
| DVB-T: | Van |
| DVB-T2: | Van |
| DVB-C: | Van |
| DVB-C2: | Nincs |
| DVB-S: | Van |
| DVB-S2: | Van |
| Elektronikus műsorújság (EPG): | Van |
| Teletext: | Van |
Hang |
|
| Hangteljesítmény: | 2x20W |
| Dolby Digital: | Van |
| DTS: | Nincs |
| SRS: | Nincs |
Funkciók |
|
| Hordozható TV: | Nem |
| HDMI-CEC támogatás: | Van |
| DLNA támogatás: | Van |
| PVR támogatás: | Nincs |
| Böngésző: | Van |
| Operációs rendszer: | Tizen |
| Csatlakozók: |
HDMI
USB csatlakozó Ethernet
Wi-Fi Bluetooth Optikai hang kimenet CI+ interfész |
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal): | 111.3 cm |
| Magasság (talppal): | 70.5 cm |
| Mélység (talppal): | 22 cm |
| Tömeg (talppal): | 17.6 kg |
| Energiaosztály - SDR (A-G): | F |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma: | 4 db |
| Scart bemenetek száma: | Nincs Scart |
| USB portok száma: | 2 db |
| VESA szabvány: | 200 x 200 mm |
Paraméterek
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel (4K; Ultra HD) |
| Hangteljesítmény | 2.2Ch (40W) |
| HDR | Van |
| HDR típusa | HDR10+ |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | Neo QLED |
| Méret: | 127 cm (50") |
| Smart | Igen |
| Magasság: | 70,5 cm |
| Szélesség: | 111,3 cm |
| Mélység | 22 cm |
| Szélesség (talppal) | 111.3 cm |
| Magasság (talppal) | 70.5 cm |
| Mélység (talppal) | 22 cm |
