Paraméterek
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel (4K; Ultra HD) |
| HDR | Van |
| HDR típusa | HDR10+ |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | Neo QLED |
| Méret: | 127 cm (50") |
| Smart | Igen |
| Szélesség (talppal) | 111.4 cm |
| Magasság (talppal) | 69.9 cm |
| Mélység (talppal) | 23.8 cm |
| Hangteljesítmény | 4.0Ch (30W) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
