Paraméterek
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel (4K; Ultra HD) |
| Hangteljesítmény | 2.2Ch (40W) |
| HDR | Van |
| HDR típusa | HDR10+ |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | OLED |
| Smart | Igen |
| Méret | 121 cm (48") |
| Szélesség (talppal) | 106.9 cm |
| Magasság (talppal) | 68.5 cm |
| Mélység (talppal) | 26.5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
