Leírás
Képernyő
TV típusa: QLEDKépátló (cm): 108 cm
Képátló (inch):43 inch
Ívelt kijelző: Nincs
Képarány: 16:9
HD felbontás: Ultra HD (4K TV)
Felbontás: 3840 x 2160 pixel
Betekintési szög: 178 °
Képfrissítési frekvencia: 120 Hz
Tuner
DVB-T: VanDVB-T2: Van
DVB-C: Van
DVB-C2: Nincs
DVB-S: Van
DVB-S2: Van
Elektronikus műsorújság (EPG): Van
Teletext: Nincs
Hang
Hangteljesítmény: 2x10WDolby Digital: Van
DTS: Nincs
SRS: Nincs
Funkciók
Hordozható TV: NemHDMI-CEC támogatás: Van
DLNA támogatás: Nincs
PVR támogatás: Nincs
Böngésző: Van
Operációs rendszer: Tizen
Csatlakozók:
HDMI
USB csatlakozó
Ethernet
Wi-Fi
Bluetooth
Optikai hang kimenet
CI+ interfész
Méretek és fogyasztás
Szélesség (talppal): 96 cmMagasság (talppal): 61.9 cm
Mélység (talppal): 22 cm
Tömeg (talppal): 13.4 kg
Energiaosztály - SDR (A-G): F
További tulajdonságok
HDMI bemenetek száma: 4 dbScart bemenetek száma: Nincs Scart
USB portok száma: 2 db
VESA szabvány: 200 x 200 mm
Paraméterek
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel (4K; Ultra HD) |
| Hangteljesítmény | 4.2.2Ch (70W) |
| HDR | Van |
| HDR típusa | HDR10+ |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | Neo QLED |
| Méret: | 109 cm (43") |
| Smart | Igen |
| Magasság | 62 cm |
| Szélesség | 96,1 cm |
| Mélység | 22 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
