Leírás
Smart Neo QLED TV Samsung QN90D
Főbb jellemzők
- 65" képátló
- NQ4 AI Gen2 – A legerősebb processzor mesterséges intelligenciával
- Neo Quantum HDR 4K (HDR10/HDR10+ Adaptive/HLG)
- Quantum Matrix Mini LED – Kényeztesd magad a legjobb Mini LED háttérvilágítással
- 144 Hz-es kép – Tapasztald meg a leggyorsabb mozgásmegjelenítést
- TIZEN operációs rendszer
Kijelző/képernyő
- Képátló: 163 cm (65")
- Felbontás: 4K Ultra HD (3840×2160)
- Neo Quantum HDR 4K (HDR10/HDR10+ Adaptive/HLG) nagy dinamikatartomány
- Quantum Matrix Mini LED háttérvilágítás
- 144 Hz panel frissítési frekvencia
- NQ4 AI Gen2 processzor
- Fényes felület
TV tuner
- Digitális földfelszíni DVB-T2 (HEVC/H.265)
- Digitális műholdas DVB-S és DVB-S2
- Digitális vezetékes DVB-C (MPEG-2/4)
Multimédia és érdekes funkciók
- TIZEN operációs rendszer
- NQ4 AI Gen2 processzor
- Beépített Wi-Fi, Bluetooth; Ethernet LAN
- Webböngésző
- HbbTV
- Hangvezérlés
- USB fájllejátszás (videó/fotó/hang)
- Billentyűzet támogatás
- Kép a képben (PiP)
- Alapszintű szálloda üzemmód
- HbbTV 2.0.3 hibrid közvetítés
- Gamer TV
- VRR (változó képfrissítési frekvencia)
- ALLM (automatikus alacsony válaszadási mód)
- AMD FreeSync
- 144 Hz képfrissítési frekvencia
- Geforce Now
- Xbox Game Pass
Csatlakozás
- 4× HDMI 2.1 (eARC)
- 2× USB 2.0
- Ethernet LAN
- digitális optikai hangkimenet
- Cl+ foglalat
Hang
- 60 W kimeneti teljesítmény
Paraméterek
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel (4K; Ultra HD) |
| Hangteljesítmény | 2.0Ch (20W) |
| HDR | Van |
| HDR típusa | HDR10+ |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | Neo QLED |
| Méret: | 109 cm (43") |
| Smart | Igen |
| Magasság | 61,9 cm |
| Szélesség | 96 cm |
| Mélység | 22 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
