Leírás
Képernyő |
|
| TV típusa | QLED |
| Képátló (cm) | 108 cm |
| Képátló (inch) | 43 inch |
| Ívelt kijelző | Nincs |
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
| Képfrissítési frekvencia | 50 Hz |
3D megjelenítés |
|
| 3D Tv | Nem |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
| Elektronikus műsorújság (EPG) | Van |
| Teletext | Van |
Hang |
|
| Hangteljesítmény | 2x10W |
| Dolby Digital | Van |
| DTS | Nincs |
| SRS | Nincs |
Funkciók |
|
| Hordozható TV | Nem |
| HDMI-CEC támogatás | Van |
| DLNA támogatás | Van |
| PVR támogatás | Nincs |
| Böngésző | Van |
| Operációs rendszer | Tizen |
| Csatlakozók |
HDMI
USB csatlakozó Ethernet
Wi-Fi Bluetooth Optikai hang kimenet CI+ interfész |
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 96.5 cm |
| Magasság (talppal) | 59.8 cm |
| Mélység (talppal) | 18.1 cm |
| Tömeg (talppal) | 8.6 kg |
| Energiafogyasztás bekapcsolva | 50 W |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma | 3 db |
| Scart bemenetek száma | Nincs Scart |
| USB portok száma | 2 db |
| VESA szabvány | 200 x 200 mm |
Paraméterek
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel (4K; Ultra HD) |
| HDR | Van |
| Képernyő: | QLED |
| Méret: | 109 cm (43") |
| Smart | Igen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.