Paraméterek
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Vezérlés | Szenzoros (érintőgombos) |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Főzőzónák száma: | 4db |
| Plusz funkciók | Gyerekzár, Maradékhő kijelzés, Időzítő |
| Teljesítmény: | 7,4 kW |
| Méretek: | 4,8 cm x 59 cm x 52 cm |
| Magasság: | 4,8 cm |
| Szélesség: | 59 cm |
| Mélység | 52 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.