Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Űrtartalom | 76 liter |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Sütő öntisztítás | Katalitikus |
| Teljesítmény: | 3,95 kW |
| Hőlégkeverés | Van |
| Sütősín | Van |
| Grill funkciók | Van |
| Magasság: | 59,5 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 57 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
