Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Űrtartalom | 76 liter |
| Sütő öntisztítás | Katalitikus |
| Teljesítmény: | 3,65 kW |
| Sütősín | Van |
| Grill funkciók | Van |
| Különleges jellemzők | 50 automatikus program, Air Sous Vide, Wi-Fi modul, Smart Things, DualCook technológia, időzítő |
| Magasság: | 59,5 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 57 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
