Paraméterek
| Űrtartalom | 50 liter |
| Kijelző | Van |
| Automatikus program | Van |
| Crisp funkció | Nincs |
| Teljesítmény: | 900 W |
| Hőlégkeverés | Nincs |
| Grill funkciók | Nincs |
| Magasság: | 45,6 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 54,9 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.