Paraméterek
| Elszívó teljesítmény | 621 m³/h |
| Elszívó típusa | Dekoratív |
| Elszívó világítás | Led |
| Fokozatok szám | 4fokozat |
| Mosható szűrő | Igen |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Energiafogyasztás | 50 kWh / év |
| Teljesítmény: | 315 W |
| Zajszint | 72 dB |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 45 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
