Leírás
Termék leírás
8 programos légkeveréses sütő
Inox színben
-Alsó/felső sütés+ légkeverés
-Grill
-Felső sütés + Grill
-Kiolvasztás
-Alsó sütés
-Gyors melegítés
-Felső fűtés+Grill+Légkeverés
-Alsó-Felső sütés
Tartozék:
1 db Lapos Tepsi
3 rétegű üvegajtó
Könnyen tisztítható üvegajtó
Sütő kapacitás: 69 Liter
Energiaosztály: A
Energiafogyasztás hagyományos sütésnél: 0,99 kWh
Főzőlap adatai:
Indukciós főzőlap
4 Zónás
Bal Első Zóna mérete: 180 mm
Teljesítménye:1,7 Kwh
Bal hátsó Zóna mérete: 145 mm
Teljesítménye:1,2 Kwh
Jobb hátsó Zóna mérete: 180 mm
Teljesítmény: 1,8 KWh
Jobb első zóna mérete: 145 mm
Teljesítménye: 1,2 KWh
Jellemzők
Gyártó: Samsung
Tulajdonságok: Hűtött üveg
Tartozékok: Sütőrács
Vezérlés: Forgógombos
Sütő tartozékok: Zománcozott zsírfogó tálca
Sütő programok: Grill, Gyorsmelegítés, Légkeveréses
Energiaosztály: A
Űrtartalom: 69 liter
Forrólevegő keringető rendszer: Igen
Tisztítási mód: AquaClean
Szín: Inox (Ujjlenyomat mentes)
Főzőlap felület Kerámia
Főzőzónák száma: 4
Paraméterek
| Energiaosztály: | ![]() |
| Főzőlap működése | Indukciós |
| Űrtartalom | 69 liter |
| Szín | Szürke |
| beépites tipusai | Pult alá építhető |
| Főzőzónák száma: | 4db |
| Sütő öntisztítás | AquaClean |
| Teljesítmény: | 10,3 kW |
| Sütősín | Van |
| Magasság: | 59,5 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 57,5 cm |
