Paraméterek
| Űrtartalom | 22 liter |
| Kijelző | Van |
| Automatikus program | Van |
| beépites tipusai | Félig beépíthető |
| Crisp funkció | Nincs |
| Teljesítmény: | 850 W |
| Hőlégkeverés | Nincs |
| Grill funkciók | Nincs |
| Magasság: | 38 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 30,3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.