Paraméterek
| Űrtartalom | 20 liter |
| Kijelző | Nincs |
| Automatikus program | Nincs |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Crisp funkció | Nincs |
| Teljesítmény: | 700 W |
| Hőlégkeverés | Nincs |
| Grill funkciók | Nincs |
| Magasság: | 25,9 cm |
| Szélesség: | 44 cm |
| Mélység | 33,7 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.