Leírás
Leírás:
AMD FreeSync Premium Pro, Samsung OLED Safeguard, 144 Hz frissítési frekvencia és 0,03 ms (GtG) válaszidő
Az OLED technológiának köszönhetően szélesebb színspektrum és élénk képek látványát élvezheted, amelyek magával ragadó élményt nyújtanak és új magasságokba emelik a játékot. A tartalom egyenesen életre kel a Dual QHD (5120 x 1440) felbontású képernyőn a páratlan tisztaságért és pontosságért! Tapasztald meg a valódi feketéket és az élénk színeket anélkül, hogy bármilyen nemkívánatos fény szivárogna a képernyőre, így biztosítva a páratlan mélységet és tisztaságot. Az OLED technológia 0,03 ms (GtG) válaszidővel szinte azonnali reakcióidőt biztosít a 144 Hz-es képfrissítési frekvenciával párosulva, a zökkenőmentes és izgalmas játékhoz.
Elképesztően sima hiperakció
A változó frissítési sebesség (VRR) technológia az AMD FreeSync Premium Pro segítségével szinkronban tartja a GPU-t és a panelt, így kiküszöböli a szaggatást, a képernyő késését és a képszakadozást. A gyors akciók és az összetett játékjelenetek stabilan és szakadozásmentesen jelennek meg, így biztosítva a versenyelőnyt.
Ne áldozd fel az apró részleteket, még nagyobb képernyő esetén sem
A Dual QHD felbontású, széles, 32:9-es képernyőnek és a 110 pixel/hüvelyk (PPI) felbontásnak köszönhetően a 49 hüvelykes képernyőn a kicsi, de annál fontosabb részleteket is tökéletesen láthatod.
Paraméterek
| Érintőképernyő | Nem |
| Felbontás | 5120 x 1440 pixel (Dual WQHD) |
| Fényerő | 250 cd/㎡ |
| Freesync | Van |
| G-SYNC | Nincs |
| Hangszóró | Nincs |
| HDR | Van |
| Ívelt képernyő | Igen |
| Képarány | 32:9 |
| Képernyőfrissítés | 144 Hz |
| Kontraszt arány | 1000000:1 |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | OLED |
| Méret: | 124 cm (49") |
| Szélesség (talppal) | 119.4 cm |
| Magasság (talppal) | 36.5 cm |
| Mélység (talppal) | 18 cm |
