Leírás
Samsung Odyssey G7 (G70D)
Lépj be az új gamer valóságba ezzel a 32"-os monitorral!
A Samsung Odyssey G7 (G70D) monitor 4K felbontással jóval több részletet kínál, mint az alap Full HD kijelzők. Élvezd a rendkívül éles képet, a magas fényerőt és az élénk színeket, amelyek a filmezést, a játékot és a munkát is teljesen új szintre emelik. A 144 Hz-es frissítési frekvencia, az 1 ms válaszidő, valamint a G-Sync és AMD FreeSync támogatás mindent megad a gamereknek a folyékony játékélményhez. Az állítható magasság és a pivot funkció lehetővé teszi, hogy a monitort a preferált pozícióba állítsd. A Samsung Odyssey G7 gazdag csatlakozási lehetőségei kényelmes csatlakozást kínálnak számítógépekhez, laptopokhoz vagyjátékkonzolokhoz.
A Samsung Odyssey G7 (G70D) monitor főbb jellemzői
- 32 hüvelykes gaming monitor 4K felbontással
- 144 Hz-es frissítési frekvencia
- Mindössze 1 ms válaszidő
- G-Sync és AMD FreeSync támogatás
- Könnyen állítható magasság és pivot funkció
- Beépített hangszórók
- Gazdag csatlakozási lehetőségek eszközökhöz
- VESA-kompatibilis tartókhoz való rögzítéshez
Olyan részleteket látsz, amelyeket mások nem
A VESA DisplayHDR 400 segít felfedezni a kép legfinomabb árnyalatait is. A magasabb kontraszt, a mély fekete és az élénk fehér tónusoknak köszönhetően könnyedén felismered az árnyékban rejtőző objektumokat és karaktereket – még a nagyon sötét jelenetekben is. Ez az az előny, amelyet a Samsung Odyssey G7 G70D monitoron tényleg érezni fogsz.
A Samsung monitor villámgyors reakciót biztosít
A Samsung Odyssey G7 G70D monitor 144 Hz-es frissítési frekvenciával és rendkívül gyors 1 ms-os (GtG) válaszidővel azonnali akciót nyújt késleltetés nélkül. A jelenetek közötti átmenetek simák és pontosak, így mindig látod, amit kell – pontosan akkor, amikor számít. Az Odyssey G7 G70D monitorral előnyre teszel szert ott, ahol minden milliszekundum döntő lehet.
Merülj el a folyékony akcióban kompromisszumok nélkül
A Samsung Odyssey G7 G70D monitor kompatibilis az NVIDIA G-Sync technológiával, amely tökéletesen szinkronizálja a kijelző frissítési frekvenciáját a videokártyával. Az eredmény a képszakadás, a késleltetés és az akadozás teljes kiküszöbölése még a legigényesebb játékjelenetekben is. Az AMD FreeSync támogatással együtt maximálisan folyékony és stabil vizuális élményt kapsz – függetlenül attól, milyen videokártyát használsz. Így gyorsabban, zökkenőmentesebben reagálhatsz, és mindig egy lépéssel az ellenfeleid előtt lehetsz.
Gamer monitor Pivot funkcióval
A Samsung Odyssey G7 G70D gamer monitor ergonomikus állványa Pivot funkciót kínál, amelynek hála könnyedén beállíthatod a képernyőt pontosan az igényeid szerint. Döntsd, forgasd és állítsd a magasságot úgy, hogy maximális kényelemben élvezhesd a játékot. Akárhogy is ülsz, az Odyssey G7 G70D monitoron mindig megtalálod az ideális szöget a győzelemhez.
Pihent szemek, gyorsabb reakciók
A Samsung Odyssey G7 monitorral órákig tartó zavartalan játékot élvezhetsz felesleges fáradtság nélkül. Az Eye Saver mód jelentősen csökkenti a kék fény kibocsátását, ezzel segít ellazítani a szemedet és növeli az általános kényelmet. Emellett a képernyő villogáscsökkentő technológiával büszkélkedhet, így a szemed kevésbé fárad, és teljes mértékben az előtted lévő akcióra koncentrálhatsz.
Samsung Odyssey G7 – szórakozás játékon kívül is
Engedd meg magadnak a megérdemelt szünetet a játéktól, és élvezd kedvenc filmjeidet vagy sorozataidat az integrált Smart TV alkalmazásoknak köszönhetően.
Paraméterek
| Érintőképernyő | Nem |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel (4K; Ultra HD) |
| Freesync | Van |
| G-SYNC | Nincs |
| Hangszóró | Van |
| HDR | Van |
| Ívelt képernyő | Nem |
| Képarány | 16:9 |
| Képernyőfrissítés | 144 Hz |
| Kontraszt arány | 1000:1 |
| Sorozat: | G7 |
| Válaszidő | 1 ms |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 81 cm (32") |
| Szélesség (talppal) | 71.4 cm |
| Magasság (talppal) | 58.3 cm |
| Mélység (talppal) | 26.3 cm |
