Leírás
IPS
180Hz
Elképesztő kijelző. Lenyűgöző játék.
Emeld új szintre a valóságot!
QHD felbontás és IPS panel
A játékvilágod, élethűbb, mint valaha! A Full HD felbontáshoz képest az 1,7-szer nagyobb pixelsűrűségű QHD felbontás hihetetlenül részletes és tűéles képeket biztosít. A gyors IPS panel tiszta színeket és széles, 178º-os betekintési szöget biztosít, így bármilyen nézőpontból tisztán látható. A több képpontnak és a nagyobb mélységnek köszönhetően a játékok minden eddiginél közelebb állnak a valósághoz.
* A kép illusztráció.
A rejtett részletek fényesen ragyognak
VESA DisplayHDR 400
Fedd fel a teljes képet. A HDR400 nagyobb kontrasztot biztosít, mélyebb feketével és világosabb fehérrel, hogy segítsen észrevenni az ellenségeket vagy az árnyékban megbúvó titkokat. Még a sötét jelenetekben is minden részlet tisztán ragyog.
* A kép illusztráció.
Reagálj azonnal!
180 Hz-es képfrissítési frekvencia és 1 ms-os válaszidő (GtG)
Száguldj végig a jeleneteken! A 180 Hz-es képfrissítési frekvencia kiküszöböli a késleltetést a rendkívül élvezetes játékmenet és a rendkívül sima akció érdekében. Csapj le az ellenségeidre, amint meglátod őket az 1 ms-os válaszidővel (GtG) minimális elmosódottság mellett.
* Az "1 ms" egy ezredmásodpercet jelent, ami az átlagos válaszidő 1,00 ms és 1,99 ms közötti tartománya, egész számra kerekítve. * Belső tesztkörülmények között mért GtG alapján. Az eredmények a tartalomtól és a monitor beállításaitól függően eltérhetnek ("Extrém mód" beállítása szükséges). * A GtG (Gray to Gray) azt az időt méri, amely alatt a monitor képpontja egyik szürkeértékről a másikra vált át.
Maradj szinkronban az akcióval!
AMD FreeSync
Szupergördülékeny szórakozási élmény. Az AMD Radeon FreeSync™ szinkronban tartja a monitor és a grafikus kártya képfrissítési sebességét, így csökkenti a képszakadásokat. Nézz filmeket és játssz játékokat megszakítások nélkül! Még a gyors jelenetek is egyenletesnek és simának tűnnek.
* A kép illusztráció.
A friss szemek többet nyernek!
Szemkímélő üzemmód és kevesebb képernyő villódzás
Játssz még tovább! A szemkímélő üzemmód minimalizálja a kék fényt, hogy a szemeid pihentek és nyugodtak legyenek, amikor hosszabb ideig játszol. Az Odyssey G5 csökkenti az irritáló és fárasztó képernyő villódzást is, így hosszabb ideig koncentrálhatsz, kevesebb figyelemelterelés és szemfáradtság mellett.
* A kép illusztráció.
Lásd a játékot a neked megfelelő szögben!
Ergonomikus kialakítás
Érd el a nyerés csúcsát! Forgasd, döntsd és állítsd be a monitorodat, addig amíg minden ellenségre tökéletesen rálátsz! A kijelző szabadon mozgatható, így teljes kényelemmel játszhatsz.
Műszaki adatok
QHD (2,560 x 1,440)
16:9
350
1000 : 1 (Typ.)
1ms(GTG)
Max 180Hz
178°(H)/178°(V)
Kijelző
Képernyőméret (Class): 32
Sík / Ívelt: Sík
Aktív kijelző méret (Szé x Ma) (mm): 698.112(H)x392.688(V)
Képarány: 16:9
Panel típus: IPS
Fényerő (tipikus): 350cd/㎡
Fényerő (perc): 280cd/㎡
Statikus kontraszt-arány: 1000 : 1 (Typ.)
Kontrasztarány (Dinamikus): Mega ∞ DCR
HDR (High Dynamic Range): VESA DisplayHDR 400
Felbontás: QHD (2,560 x 1,440)
Reakcióidő (mp): 1ms(GTG)
Betekintési szög (H/V): 178°(H)/178°(V)
Színtámogatás: Max 16.7M
sRGB lefedettség: 99%
Képkockasebesség: Max 180Hz
Általános jellemzők:
Szemkímélő Üzemmód: Igen
Villódzásmentes technológia: Igen
Képméret: Igen
Windows minősítés: Windows 11
FreeSync: FreeSync
Kikapcsolás időzítő: Igen
Sötétség kiegyenlítés: Igen
Virtuális AIM Point: Igen
Frissítési ráta optimizáló: Igen
Szuper Aréna játékélmény: Igen
Auto Source Switch: Auto Source Switch+
Interfész:
Kijelző csatlakozó: 1 db
Display Port Verzió: 1.2
HDCP Version (DP): 2.2
HDMI: 1 db
HDMI Verzió: 2
HDCP Version (HDMI): 2.2
Fülhallgató csatlakozó: Igen
Működési feltételek:
Hőmérséklet: 10~40 ℃
Páratartalom: 10~80%, Nem lecsapódó
Kialakítás:
Előlap színe: Fekete
Hátlap szín. Fekete
Állvány színe: Fekete
Állvány típusa: HAS PIVOT
HAS (Állítható magasságú állvány): 120.0 ±5.0
Döntés -2.0º(± 2°) ~ 25.0º(± 2°)
Forgatás: -30.0º(± 3°) ~ 30.0º(± 3°)
Pivot: '-92.0º(± 2°) ~ 92.0º(± 2°)
Fali tartó: 100 x 100
Eco:
Energiahatékonysági osztály: F
Töltés: Tápegység: AC 100~240V
Energiafogyasztás (Maximum): 59 W
Energiafelhasználás (jellemző): 32.0 W
Energiafogyasztás (DPMS): 0.50 W
Energiafogyasztás (kikapcsolt üzemmódban) 0.30 W
Energiafogyasztás (éves): 47 kWh
Típus: Külső adapter
Méretek:
Méret talppal (Szé x Ma x Mé): 714.2 x 581.9 x 263.5 mm
Méret talp nélkül (Szé x Ma x Mé): 714.2 x 418.4 x 70 mm
Csomag mérete (WxHxD) :798 x 166 x 519 mm
Súly:
Súly talppal: 7.4 kg
Beállított súly állvány nélkül: 4.4 kg
Csomag súlya: 9.7 kg
Tartozék:
Hálózati kábel hossz: 1.5 m
HDMI kábel Igen
DP kábel: Igen
Paraméterek
| Érintőképernyő | Nem |
| Felbontás | 2560 x 1440 pixel (WQHD) |
| Fényerő | 350 cd/㎡ |
| Freesync | Van |
| G-SYNC | Nincs |
| Hangszóró | Nincs |
| HDR | Van |
| Ívelt képernyő | Nem |
| Képarány | 16:9 |
| Képernyőfrissítés | 180 Hz |
| Kontraszt arány | 1000:1 |
| Sorozat: | G5 |
| Válaszidő | 1 ms |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Szín | Fekete |
| Méret: | 81 cm (32") |
| Magasság: | 58,23 cm |
| Szélesség: | 71,4 cm |
| Mélység | 26,3 cm |
| Szélesség (talppal) | 71.4 cm |
| Magasság (talppal) | 58.1 cm |
| Mélység (talppal) | 26.3 cm |
