Paraméterek
| Érintőképernyő | Nem |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel (4K; Ultra HD) |
| Freesync | Nincs |
| G-SYNC | Nincs |
| Hangszóró | Nincs |
| HDR | Van |
| Ívelt képernyő | Nem |
| Képarány | 16:9 |
| Képernyőfrissítés | 60 Hz |
| Kontraszt arány | 3000:1 |
| Sorozat: | S7 |
| Válaszidő | 5 ms |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 81 cm (32") |
| Szélesség (talppal) | 71.3 cm |
| Magasság (talppal) | 50.1 cm |
| Mélység (talppal) | 18 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
