Leírás
Funkciók
Innovatív kijelzők, amik javítják a teljesítményedet
Tapasztald meg a nagyobb képet, mélyebb részletekkel!
UHD felbontás
Fedezd fel és merülj el a részletekben! A Full HD-hoz képesti négyszeres képpontsűrűséggel minden részlet nagyobb mélységben tekinthető meg, míg a nagyobb képernyő felület elegendő helyet biztosít több eszköz, alkalmazás és program megtekintésére a nap folyamán - így 4K mozi szintű megtekintési élményt nyújt, éjjel-nappal.
Tapasztald meg a nagyobb képet, mélyebb részletekkel!
Élvezd az egy milliárdnyi színt hihetetlen mélységgel!
1 milliárdnyi szín és HDR 10
Élvezz bármilyen tartalmat lenyűgöző színpontossággal és részletességgel! Széles színválasztékkal, közel a határtalan árnyalatokkal és a HDR10-el, amely a sötét színeket sötétebbé, a legfényesebbeket pedig még élénkebbé teszi, minden egyes tartalomra öröm ránézi, és pontosan úgy tapasztalhatod meg őket, ahogy azt az alkotó szánta.
Kíméld a szemeidet!
TUV tanúsított intelligens szemvédelem
Legyen a szemed friss és megkímélt! Azokhoz a későesti projektekhez a fényerő és a színhőmérséklet automatikusan alkalmazkodik a környezethez. TUV tanúsítványt kapott az intelligens szemvédelemért így a Samsung védi a szemeket a túlzott kék fénytől a Szemkímélő üzemmóddal és a Villódzásmentes technológiával.
Dolgozz zavartalanul az optimális teljesítményért!
A lényegében keret nélküli kialakítással minimális zavaró tényező mellett koncentrálhatsz a munkádra. A kettős monitor rendszerben könnyen váltogathatsz több alkalmazás, e-mail vagy dokumentum között anélkül, hogy megtörnéd a koncentrációdat a szinte rés nélküli folytonossággal, ami egy vékony fém állvánnyal van kiegészítve, hogy megfeleljen minden esztétikai igénynek.
Hozz létre egy fenntartható jövőt!
Alakítsd át az öko-barát, FSC-tanúsított csomagolást hasznos eszközökké, vagy hasznosítsd újra őket a magasabb szintű fenntarthatóságért! A világszerte energiahatékonyságra tanúsított Samsung Monitor Eco saving plus móddal rendelkezik, amely akár 10%-kkal több energiát takarít meg, miközben megőrzi a világos és élénk képminőséget.
- * A tanúsítványok modellenként eltérhetnek.
Csatlakoztasd és kész!
Auto Source Switch
Nem kell többé keresgélni! Az Automatic Source Switch Plus segítségével a monitor a csatlakoztatáskor észleli az új eszközöket, és a megfelelő jeltípust mutatja. Többé nem kell keresgélni a megfelelő bemeneti jelet a menüben.
Még több előny mikor nálunk vásárolsz
Samsung hűségprogram
Szerezz pontokat vásárlásodért, és váltsd be őket legközelebb!
Ingyenes visszaküldés
Meggondoltad magad? A kézhez vételtől számított 14 napon belül ingyenesen visszaküldheted a rendelésed.
Ingyenes kiszállítás
Minden rendelést díjmentesen szállítunk ki.
Részletfizetés
Válaszd a Cofidis Áruhitel lehetőségét webáruházunkban!
Specifikációk
Felbontás: 4K (3840 x 2160)
Képarány: 16:9
Fényerő (tipikus): 300 cd/㎡
Statikus kontraszt: 2500:1
Válaszidő: 5 ms
Frissítés: 60 Hz
Betekintési szög: 178°/178°
Képernyőméret: 32"
Kialakítás: Sík
Aktív kijelző méret: 697.306 x 392.234 mm
Képarány: 16:9
Panel típus: VA
Fényerő (tipikus): 300 cd/㎡
Fényerő (min): 250 cd/㎡
Statikus kontraszt: 2500:1
Dinamikus kontraszt: Mega ∞ DCR
HDR: HDR10
Felbontás: 4K (3840 x 2160)
Válaszidő: 5 ms
Betekintési szög: 178°/178°
Színek: 1.07B
sRGB: 99%
Frissítés: 60 Hz
Eco Saving Plus: Igen
Eco fényérzékelő: Igen
Szemkímélő mód: Igen
Villódzásmentes: Igen
Kép a képben: Igen
Kettős képernyő: Igen
Játék mód: Igen
Képméret: Igen
Windows kompatibilitás: Windows 10
Kikapcsolás időzítő: Igen
Auto Source Switch: Igen
Adaptív kép: Igen
DisplayPort: 1 db (1.2)
HDMI: 1 db (2.0)
USB Hub: 1 db
Fülhallgató: Igen
Hőmérséklet: 10–40 ℃
Páratartalom: 10–80%, nem lecsapódó
Gyári tuning: Igen
Színmódok: Custom, Standard, Cinema, Dynamic Contrast, High Bright, sRGB
Szín: Fekete
Állvány: Simple
Döntés: -2° ~ 22°
VESA: 100 x 100
ENERGY STAR: Igen
Energiaosztály: G
Újrahasznosított műanyag: 3%
Tápellátás: AC 100–240V
Tipikus fogyasztás: 33.2 W
Készenlét: 0.5 W
Kikapcsolva: 0.3 W
Éves fogyasztás: 46 kWh
Típus: Belső tápegység
Méret talppal: 716.1 x 518.5 x 193.5 mm
Méret talp nélkül: 716.1 x 424.7 x 41.3 mm
Csomag méret: 842 x 133 x 487 mm
Súly talppal: 6.1 kg
Súly talp nélkül: 5 kg
Csomag súly: 7.6 kg
Kábel hossz: 1.5 m
HDMI kábel: Igen
Mini DisplayPort átalakító: Nem
Telepítő CD: Igen
Paraméterek
| Érintőképernyő | Nem |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel (4K; Ultra HD) |
| Fényerő | 300 cd/㎡ |
| Freesync | Nincs |
| G-SYNC | Nincs |
| Hangszóró | Nincs |
| HDR | Van |
| Ívelt képernyő | Nem |
| Képarány | 16:9 |
| Képernyőfrissítés | 60 Hz |
| Kontraszt arány | 2500:1 |
| Sorozat: | S7 |
| Válaszidő | 5 ms |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 81 cm (32") |
| Magasság: | 51,9 cm |
| Szélesség: | 71,6 cm |
| Mélység | 19,4 cm |
| Szélesség (talppal) | 71.6 cm |
| Magasság (talppal) | 51.9 cm |
| Mélység (talppal) | 19.4 cm |
