Leírás
Elképesztő kijelző. Lenyűgöző játék.
Rombold le a képzelet és a valóság közti határokat a 3D-s képminőséggel! Merülj el a 3D-s játékélmény sokszínűségében és a legkülönfélébb témákban, lenyűgöző 3D-s effektekkel a 4K-s kijelzőn. Mindezt speciális szemüveg nélkül, a szemkövető technológiának és a játékos szemét feltérképező algoritmusoknak köszönhetően.
Alakítsd át kedvenc videóid 3D-sre az AI segítségével, amely elemzi és átalakítja a videókat, mélységet adva nekik. Így egy teljesen új módon élvezheted a kedvelt tartalmaid!
Fedezz fel könnyedén 3D világokat a Odyssey 3D Hubbal, a legjobb 3D élménybe vezető kapuval! Regisztrálj a támogatott játékok eléréséhez, és állítsd be, hogy a lehető legtöbbet hozhasd ki kedvenc tartalmaidból. 1
Merülj el zökkenőmentesen a 3D világokban!
Elképesztő kijelző. Lenyűgöző játék.
Kiemelkedő tulajdonságok
Játék egy új dimenzióban
Szemüveg nélküli 3D élmény
Nyisd ki kedvenc tartalmaid új dimenzióját az AI-jal!
AI 3D videókonverzió
Merülj el zökkenőmentesen a 3D világokban!
Odyssey 3D Hub
Gazdag hangzás
Térbeli hang
A beépített kettős hangszórók irányított hangzást biztosítanak, amelyek felerősítik a 3D videók hangját, így a játékok egyenesen a képernyőről a te világodba kerülnek!
Felragyog a világ a kijelzőn keresztül
Edge Lighting
Bővítsd ki a játékaid térképét az Edge Lightinggal! A monitor alját körülvevő LED-ek érzékelik és összehangolják a képernyő színeit, hogy a vizuális élményt közelebb hozzák a valósághoz.
Felragyog a világ a kijelzőn keresztül
Élvezd az akadozásmentes vezérlést a zökkenőmentes játékhoz
165 Hz frissítési frekvencia és 1 ms válaszidő
Járj a versenytársak előtt a stabil 165 Hz-es frissítési frekvenciával és a közel azonnali, 1 ms(GtG)-os válaszidővel! Ragadd meg a mozdulatokat valós időben, minimális késleltetéssel és éles precizitással az ultra-zökkenőmentes, verhetetlen játékmenet érdekében, és győzz le minden ellenséget!
Merülj el a zökkenőmentes, zavartalan akciókban!
AMD FreeSync Premium
A változó frissítési sebesség (VRR) technológia az AMD FreeSync Premium Pro segítségével szinkronban tartja a GPU-t és a panelt, így kiküszöböli a szaggatást, a képernyő késését és a képszakadozást. A gyors akciók és az összetett játékjelenetek stabilan és szakadozásmentesen jelennek meg, így biztosítva a versenyelőnyt.
Specifikációk
Képarány: 16:9
Fényerő (tipikus): 350 cd/㎡
Statikus kontraszt-arány: 1000:1
Felbontás: 4K (3,840 x 2,160)
Válaszidő (ms): 1ms(GTG)
Betekintési szög (H/V): 178˚/178˚
Képkockasebesség: Max 165Hz
Képernyőméret (Class): 27
Sík / Ívelt: Sík
Aktív kijelző méret (Szé x Ma) (mm): 596,736 x 335,664
Képarány: 16:9
Panel típus: IPS
Fényerő (tipikus): 350 cd/㎡
Fényerő (perc): 280 cd/㎡
Statikus kontraszt-arány: 1000:1
HDR (High Dynamic Range): HDR10
HDR10+: HDR10+ Gaming
Felbontás: 4K (3,840 x 2,160)
Válaszidő (ms): 1ms(GTG)
Betekintési szög (H/V): 178˚/178˚
Színtámogatás: Max 1 Milliárd
sRGB lefedettség: 99% (CIE1931)
Képkockasebesség: Max 165Hz
Energiatakarékosság: Igen
Szemkímélő Üzemmód: Igen
Villódzásmentes technológia: Igen
Kép-a-képben: Igen
Képméret: Igen
Windows minősítés: Windows11
FreeSync: FreeSync Premium
G-Sync: G-Sync Compatible
Kikapcsolás időzítő: Igen
Sötétség kiegyenlítés: Igen
Virtuális AIM Point: Igen
Auto Source Switch: Auto Source Switch+
Ultraszéles Játék nézet: Igen
Okos típus: Nem
Kijelző csatlakozó: 1 db
Display Port Verzió: 1.4
HDCP Verzió (DP): 2.2
HDMI: 2 db
HDMI Verzió: 2.1
HDCP Verzió (HDMI): 2.2
Fülhallgató csatlakozó: Nem
USB Hub: 2
USB Hub Verzió: 3.1 Gen1
USB-C: Nem
USB-B Upstream Port: 1
Hangszóró: Igen
Speaker Output: 5W x 2ch
Hőmérséklet: 0 - 40 ℃
Páratartalom: 10~80%,nem lecsapódó
Gyári Tuning: Igen
Gyári beállítás riport: Igen
Előlap színe: Ezüst
Hátlap szín: Ezüst
Állvány színe: Ezüst
Állvány típusa: HAS PIVOT
HAS (Állítható magasságú állvány): 120mm(±5.0mm)
Döntés: -3.0° (±3.0°)~15.0° (±3.0°)
Pivot: -92.0° (±2.0°) ~ +92.0° (±2.0°)
Fali tartó: 100 x 100
Energiahatékonysági osztály: F
Újrahasznosított műanyag: 13.7 %
Tápegység: AC100-240V
Energiafogyasztás (Maximum): 78 W
Energiafelhasználás (jellemző): 26.1 W
Energiafogyasztás (DPMS): 0.50 W
Energiafogyasztás (kikapcsolt üzemmódban): 0.30 W
Energiafogyasztás (éves): 38 kWh
Típus: Külső adapter
Méret talppal (Szé x Ma x Mé): 614,1 x 541,5 x 203,3 mm
Méret talp nélkül (Szé x Ma x Mé): 614,1 x 372,2 x 46,0 mm
Csomag mérete (Szé x Ma x Mé): 834,0 x 133 x 434 mm
Súly talppal: 7,5 kg
Beállított súly állvány nélkül: 4,7 kg
Csomag súlya: 9,6 kg
Hálózati kábel hossz: 1,5 m
HDMI kábel: Igen
DP kábel: Igen
USB 3.0 kábel: Igen
Paraméterek
| Érintőképernyő | Nem |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel (4K; Ultra HD) |
| Fényerő | 350 cd/㎡ |
| Freesync | Van |
| G-SYNC | Nincs |
| Hangszóró | Van |
| HDR | Van |
| Ívelt képernyő | Nem |
| Képarány | 16:9 |
| Képernyőfrissítés | 165 Hz |
| Kontraszt arány | 1000:1 |
| Sorozat: | 3D |
| Válaszidő | 1 ms |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Szín | Szürke |
| Méret: | 69 cm (27") |
| Magasság: | 54,1 cm |
| Szélesség: | 61,4 cm |
| Mélység | 20,3 cm |
| Szélesség (talppal) | 61.4 cm |
| Magasság (talppal) | 54.1 cm |
| Mélység (talppal) | 20.3 cm |
