Leírás
3 Kiemelkedő tulajdonság
Bővítse kreatív birodalmát!
Fedezze fel az apró részleteket is!
UHD felbontás
Vizuális kiválóság, amely a szakembereknek szükséges! Az UHD (3840x2160) felbontás nagyobb részletgazdagságú és pixelsűrűségű képet nyújt. A szakemberek elmerülhetnek a növelt színrészletekben és képernyőméretben, hogy mesteri részletességű formaterveket, összetett diagramokat és dinamikus videotartalmakat készíthessenek egy gördülékenyebb munkafolyamattal társulva!
*A képek illusztrációk.
Fokozott realizmus a több szín révén
1,07 milliárd szín HDR10-el
Tekintse meg a színek szélesebb skáláját a lenyűgöző pontosság és részletgazdagság érdekében! A HDR10 szinte korlátlan árnyalatokat és élethű színmegjelenítést biztosít, sötétebb és világosabb fényekkel. Minden tartalomra öröm ránézni, és pontosan úgy tapasztalható meg, ahogyan azt tervezték.
*A képek illusztrációk.
Csatlakoztasson több eszközt!
Többféle port
A HDMI, DP (DisplayPort), USB-A és USB-B portoknak köszönhetően a perifériák csatlakoztatása hihetetlen egyszerű és kényelmes. Ráadásul, ez nem csak az ideális beállítást teszi egyszerűvé, hanem a zökkenőmentes munkafolyamat biztosításával az Ön produktivitását is növeli!
Erőfeszítések nélküli, gyors beállítás
Könnyen állítható állvány
A könnyen állítható állvány egyszerűen teremt ideális munkateret szerszámok és csavarok nélkül. Amikor eljött az ideje, hogy változtasson a felálláson, egyszerűen nyomja csak meg a gombot, és élvezze a rugalmas kényelmet!
Szabja az igényeihez!
Ergonomikus kialakítás
Az állítható magasságú monitor forgatható és dönthető, ezáltal biztosítva a legjobb szöget és a lehető legjobb kihasználhatóságot. Most már 90 fokkal elfordíthatja a képernyőt, amely ideális például hosszabb dokumentumok kevesebb görgetéssel történő megtekintéséhez.
Kímélje szemét a megterheléstől!
TÜV tanúsított intelligens szemvédelem
Tartsa frissen a szemét kevesebb képernyőterheléssel! Azoknál a késő esti projekteknél a fényerő és a színhőmérséklet automatikusan igazodik a környezethez. Az intelligens TÜV tanúsítvánnyal rendelkező szemvédelemmel a Samsung csökkenti a képernyő villogását, és szemkímélő móddal védi a szemet a túlzott kék fénytől.
Specifikációk
Felbontás: 4K (3,840 x 2,160)
Képarány: 16:9
Fényerő (tipikus): 350 cd/㎡
Statikus kontraszt-arány: 1000:1(Typ)
Reakcióidő (mp): 5ms
KépkockasebességMax: 60 Hz
Specifikációk részletei
Kijelző:
Képernyőméret (Class): 27
Sík / Ívelt: Sík
Aktív kijelző méret (Szé x Ma) (mm): 596.736mm(H) x 335.664mm(V)
Képarány: 16:9
Panel típus: IPS
Fényerő (tipikus): 350 cd/㎡
Fényerő (perc): 280 cd/㎡
Statikus kontraszt-arány: 1000:1(Typ)
Kontrasztarány (Dinamikus): Mega ∞ DCR
HDR (High Dynamic Range): HDR10
Felbontás: 4K (3,840 x 2,160)
Válaszidő (ms): 5ms
Betekintési szög (H/V): 178°/178°
SzíntámogatásMax: 1.07B
sRGB lefedettség: 99% (Typ)
KépkockasebességMax: 60 Hz
Általános jellemzők
Szemkímélő Üzemmód: Igen
Villódzásmentes technológia: Igen
Kép-a-képben: Igen
Kettős képernyő: Igen
Képméret: Igen
Windows minősítés: Windows11
Kikapcsolás időzítő: Igen
Auto Source Switch: Auto Source Switch+
Adaptív kép: Igen
Interfész
Kijelző csatlakozó: 1 db
Display Port Verzió: 1.2
HDCP Verzió (DP): 2.2
HDMI: 1 db
HDMI Verzió: 2
HDCP Verzió (HDMI): 2.2
Fülhallgató csatlakozó: Igen
USB Hub: 3
USB Hub Verzió: 3.0x3db
Működési feltételek
Hőmérséklet: 10~40 ℃
Páratartalom: 10~80%, nem lecsapódó
Kalibrálás
Gyári Tuning: Igen
Kialakítás
Előlap színe: Fekete
Hátlap szín: Fekete
Állvány színe: Fekete
Állvány típusa: HAS PIVOT
HAS (Állítható magasságú állvány): 120mm(±5.0mm)
Döntés: -2.0˚(±2.0˚)~25.0˚(±2.0˚)
Forgatás: -30.0˚(±3.0˚)~30.0˚(±3.0˚)
Pivot: -92.0˚(±2.0˚)~92.0˚(±2.0˚)
Fali tartó: 100 x 100
Eco
TCO Tanúsítvány: Igen
Energiahatékonysági osztály: F
Újrahasznosított műanyag: Több mint 10%
Töltés
Tápegység: AC 100~240V
Energiafogyasztás (Maximum): 90 W
Energiafelhasználás (jellemző): 25.0 W
Energiafogyasztás (DPMS): 0.50 W
Energiafogyasztás (kikapcsolt üzemmódban): 0.30 W
Energiafogyasztás (éves): 37 kWh
Típus: Belső tápegység
Méretek
Méret talppal (Szé x Ma x Mé): 612.9 x 556.6 x 220 mm
Méret talp nélkül (Szé x Ma x Mé): 612.9 x 367.7 x 41.6 mm
Csomag mérete (Szé x Ma x Mé): 687 x 160 x 510 mm
Súly
Súly talppal: 6.1 kg
Beállított súly állvány nélkül: 3.7 kg
Csomag súlya: 7.9 kg
Tartozék
Hálózati kábel hossz: 1.5 m
HDMI kábel: Igen
USB 3.0 kábel: Igen
Paraméterek
| Érintőképernyő | Nem |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel (4K; Ultra HD) |
| Fényerő | 350 cd/㎡ |
| Freesync | Van |
| G-SYNC | Nincs |
| Hangszóró | Nincs |
| HDR | Van |
| Ívelt képernyő | Nem |
| Képarány | 16:9 |
| Képernyőfrissítés | 60 Hz |
| Kontraszt arány | 1000:1 |
| Sorozat: | S8 |
| Válaszidő | 5 ms |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Szín | Fekete |
| Méret: | 69 cm (27") |
| Magasság: | 55,6 cm |
| Szélesség: | 61,2 cm |
| Mélység | 22 cm |
| Szélesség (talppal) | 61.2 cm |
| Magasság (talppal) | 55.6 cm |
| Mélység (talppal) | 22 cm |
