Paraméterek
| Érintőképernyő | Nem |
| Felbontás | 1920 x 1080 pixel (Full HD) |
| Fényerő | 250 cd/㎡ |
| Freesync | Nincs |
| G-SYNC | Nincs |
| Hangszóró | Nincs |
| HDR | Nincs |
| Ívelt képernyő | Nem |
| Képarány | 16:9 |
| Képernyőfrissítés | 100 Hz |
| Kontraszt arány | 1000:1 |
| Sorozat: | S4 |
| Válaszidő | 5 ms |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 61 cm (24") |
| Szélesség (talppal) | 54 cm |
| Magasság (talppal) | 49.7 cm |
| Mélység (talppal) | 21.9 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
