Leírás
Leírás:
IPS Panel: élénk színek az egész képernyőn
Élvezd a lenyűgöző színeket a teljes kijelzőn az IPS-panel segítségével! A színek élénkek és tiszták maradnak az egész képernyőn, bármely látószögből nézve. A tónusok és árnyalatok következetesen és gyönyörűen jelennek meg, kevesebb elmosódó színnel.
100 Hz-es frissítési frekvencia: zökkenőmentes teljesítmény bármilyen tartalom esetén
Maradj az akcióban, amikor játszol, videókat nézel, vagy kreatív projekteken dolgozol! A 100 Hz-es képfrissítési frekvencia csökkenti a késleltetést és a mozgás elmosódását, így a gyors pillanatokban sem maradsz le semmiről.
Jobb játékmód
Szerezz versenyelőnyt az optimalizálható játékbeállításokkal! A színek és a kép kontrasztja azonnal beállítható, hogy tisztábban lásd a jeleneteket, és kiszúrd a sötétben megbújó ellenségeket, a Játékmód pedig bármelyik játékot úgy állítja be, hogy minden részlet látható legyen a képernyőn.
Szemkímélő üzemmód és kevesebb képernyővillódzás
Védd a látásod, és maradj komfortos, még hosszú használat során is! A csökkentett kék fénynek és a minimalizált képernyővillódzásnak köszönhetően jobban koncentrálhatsz a munkára.
Modern kialakítás
A szupervékony kialakítású, ultravékony szegélykeretekkel ellátott monitor elegáns, modern megjelenésével bármilyen beállításhoz hozzájárul! Élvezze a könnyű és stílusos megjelenést bármilyen környezetben.
Még sokoldalúbb: többszörös csatlakoztathatóság
A nagyobb rugalmasság érdekében csatlakoztasd az eszközeidet közvetlenül a monitorhoz, így még kényelmesebbé téve a számítógépes környezetedet!
Paraméterek
| Érintőképernyő | Nem |
| Felbontás | 1920 x 1080 pixel (Full HD) |
| Fényerő | 250 cd/㎡ |
| Freesync | Nincs |
| G-SYNC | Nincs |
| Hangszóró | Nincs |
| HDR | Nincs |
| Ívelt képernyő | Nem |
| Képarány | 16:9 |
| Képernyőfrissítés | 100 Hz |
| Kontraszt arány | 1000:1 |
| Sorozat: | S3 |
| Válaszidő | 5 ms |
| Energiaosztály: | ![]() |
| Képernyő: | LED |
| Méret: | 61 cm (24") |
| Szélesség (talppal) | 54 cm |
| Magasság (talppal) | 42.8 cm |
| Mélység (talppal) | 17.5 cm |
