Paraméterek
| Állítható magasságú kosár | Igen |
| Evőeszköztartó | Felső tálca |
| Maradék idő kijelzés | Igen |
| Programok száma | 9 |
| teritékszám | 14 |
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Energiafogyasztás | 64 kWh /100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 9,5 liter / ciklus |
| Zajszint | 43 dB |
| Magasság: | 81,5 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység | 55,2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
