Paraméterek
| Állítható magasságú kosár | Igen |
| Evőeszköztartó | Kosár |
| Maradék idő kijelzés | Igen |
| Programok száma | 6 |
| teritékszám | 9 |
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Teljesen beépíthető |
| Energiafogyasztás | 63 kWh / 100 ciklus |
| Vízfogyasztás | 9 liter / ciklus |
| Zajszint | 44 dB |
| Magasság: | 81,5 cm |
| Szélesség: | 44,8 cm |
| Mélység | 55 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
