Paraméterek
| Szárítás közbeni zajszint | 64 dB |
| Szárítás működési elve | Hőszivattyús |
| Szárítási kapacitás | 9 kg |
| Energiaosztály: | ![]() |
| beépites tipusai | Szabadon álló |
| Magasság: | 85 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| Mélység | 60 cm |
| Energiafogyasztás | 79 kWh / 100 ciklus |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
